Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brandlova 15

 

   MŠ se nachází v klidné vilové části města. Budova je dvoupatrová a nemá bezbarierový přístup. V suterénu školy se nachází kuchyňka – přípravna, kotelna, šatna 1. a 2. třídy, WC, sklad pomůcek a materiálu, čistících prostředků a uzávěr plynu.
 V prvním patře nalezneme 1. třídu s hernou, ložnici, umývárnu a dětské toalety, kuchyňku- výdejnu, WC pro personál.
Druhé patro je stejné v rozložení jako první.
V podkroví budovy byl městský byt předělán na  kabinety na pomůcky a sborovnu pro ped. pracovníky  i se soc. zázemím pro zaměstnance a kabinet pro zástupce ředitelky.
MŠ má přiměřené prostory, dětský nábytek a zdravotně hygienická zařízení jsou uzpůsobena potřebám a počtu dětí, jsou zdravotně nezávadná, bezpečná. Vybavení hračkami, pomůckami a materiály je velmi dobré dle finančních možností.
Hračky jsou umístěny tak, aby je děti dobře viděly a aby si je mohly samy brát a samy je i uklízet a ukládat.
Děti se samy svými výtvory podílejí na úpravě a výzdobě prostředí, dětské práce jsou vystaveny na nástěnkách školy, na zdech školy a jsou všem přístupné.
Za budovou školy je nově upravený školní dvůr s barevnými skákacími panáky. Úzká ulička spojuje dvůr se školní zahradou. Zahrada byla zvětšena a oplocena,  je zde  pískoviště s krásnou pergolou, zabudována sestava se skluzavkou a houpačkou a  tabulí. Velmi hezky působí několik dřevin, které dotváří ráz zahrady.

 

Typ školy: s celodenní péčí
Počet tříd: 2
Stanovená kapacita: 48
Počet učitelek: 4
Provozní zaměstnanci: 2
Provozní doba: 6:30-16:30h

1.tř.  Ježci  – p.uč. Gregorová Carmen,  Bydžovská Daniela

2. tř. Dráčci - p.uč. Holotová Věra, Kroftová Ludmila

 

zpět